LIVE THE MOMENT NOW 

درباره با ما

درباره پپسی

تولید نوشیدنی های ما با تکیه بر استاندارد های جهانی و توجه به ذائقه مصرف کننده ایرانی انجام می شود.

تکنولوژی، تخصص ، مواد اولیه با کیفیت و احساس مسئولیت تک تک کارکنان مجموعه ارکان اصلی این پروسه هستند.

نوشیدنی‌های تحت لیسانس

نوشیدن نوشیدنی‌هایی با همان طعم و اصالت برندهای معتبر جهانی را اینجا می‌توانید تجربه کنید. این نوشیدنی‌های تحت لیسانس با همان کیفیت و استاندارد واقعی خود تولید شده و هر جرعه از آن خاطرات خوش و حس تازگی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در ادامه نوشیدنی های تحت لیسانس را معرفی می کنیم .

پپسی

پپسی یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های گازدار است که شرکت‌های ساسان، نیسان شرق و شیرازدینا این محصول را تحت لیسانس پپسی نیویورک در ایران تولید می‌کنند. هر دو نوع نوشابه‌های معمولی و رژیمی پپسی، در بطری‌های پت، قوطی و شیشه‌ای ارائه می‌شود. بسته‌بندی و توزیع این محصول به‌طور کامل در ایران انجام می‌شود. پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی در هر سه شرکت ، قوطی ۳۳۰ و ۲۵۰ سی‌سی در ساسان و نیسان شرق، شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف فقط در شرکت ساسان و شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی گردشی در شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا تولید و عرضه می‌شوند.

سون‌آپ

نوشابه گازدار سون‌آپ با طعم و رایحه لیمویی در شرکت ساسان، شیرازدینا و نیسان شرق تولید می‌شود که بر خلاف سایر نوشیدنی‌های گازدار در آن کافئین وجود ندارد و به همین دلیل برای افرادی که علاقه به مصرف نوشیدنی‌های کافئین‌دار ندارند، مناسب است. بسته‌بندی پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی سون آپ را سه شرکت نیسان شرق، ساسان و شیرازدینا، قوطی ۳۳۰ و ۲۵۰ سی‌سی را ساسان و نیسان شرق، شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف را فقط شرکت ساسان و شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی گردشی را شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا تولید و عرضه می‌کنند.

میرندا

نوشابه‌های گازدار میراندا در طعم‌های میوه‌ای و متفاوت توت‌فرنگی، لیمو و پرتقال عرضه می‌شوند. دو طعم پرتقالی و لیمویی از محبوب‌ترین طعم‌های این نوشیدنی است. پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی میراندا پرتقالی در سه شرکت ساسان، نیسان شرق و شیرازدینا و طعم‌های لیمویی و توت‌فرنگی آن در شیرازدینا تولید می‌شوند. همچنین شرکت نیسان شرق قوطی ۳۳۰ سی‌سی پرتقالی، لیمو، توت‌فرنگی و ۲۵۰ سی‌سی پرتقالی و شرکت ساسان شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف پرتقالی و لیمو و شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی طعم‌های پرتقالی و لیمو را در بازار عرضه می‌کنند.

پپسی‌مکس

پپسی مکس یک نوشابه گازدار با طعم کولا است که در ترکیبات آن از شکر استفاده نشده است و کالری کمی دارد. پپسی مکس جزو نوشیدنی‌های رژیمی به حساب می‌آید ولی در مقایسه با پپسی کافئین بیشتری دارد. شرکت ساسان پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی، قوطی ۳۳۰ و ۲۵۰ سی‌سی و شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف این محصول و شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا تنها شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی گردشی آن را تولید و عرضه می‌کنند.

آکوافینا

آب معدنی آکوافینا آبی است که با تکنولوژی پیشرفته تصفیه شده که خالص‌سازی آن مرحله به مرحله انجام شده است و پس از گذراندن مراحل کامل تصفیه آبی خالص با ترکیباتی از املاح معدنی استاندارد شده تولید و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. این محصول در دو بسته‌بندی پت ۱۵۰۰ و ۵۰۰ سی‌سی توسط شرکت شیرازدینا تولید و عرضه می‌شود.

 

نوشیدنی‌های لوکال

فرهنگ غنی ایرانی در صنعت نوشیدنی نیز هنر خود را به نمایش می‌گذارد. در اینجا ما نوشیدنی‌هایی داریم که سلیقه و ذائقه ایرانیان در تهیه و تولید آن در نظر گرفته شده است. نوشیدنی‌هایی که با بالاترین کیفیت سعی در ایجاد تنوع در سبد غذایی خانواده‌های ایرانی دارد. در ادامه نوشیدنی های لوکال را معرفی می کنیم .

استرانگ‌بر

استرانگ‌بر یک نوشیدنی انرژی‌زای حاوی کافئین است که جهت بالا بردن سطح هوشیاری و انرژی فرد مصرف‌کننده استفاده می‌شود و می‌تواند باعث افزایش عملکرد ورزشی و استقامت، بهبود تمرکز و حواس او شود. این نوشیدنی در ایران توسط شرکت نیسان شرق در قوطی‌های ۲۵۰ س‌سی و با سه طعم کلاسیک، بلوبری و موهیتو عرضه و تولید می‌شود.

هی‌جو

ماءالشعیر هی‌جو از نوشیدنی‌های گازدار و کم‌ضرر است به این دلیل که از عصاره جوانه‌ی جو تهیه می‌شود و ویتامین‌های مختلفی دارد. این نوشیدنی در بسته‌بندی شیشه ‎ای، قوطی، پت و با طعم‌های کلاسیک، لیمویی، استوایی، هلو، سیب و قهوه در بازار عرضه می‌شود. تمام طعم‌های هی‌جو با پت ۱۰۰۰ سی‌سی و قوطی ۳۳۰ سی‌سی به جز طعم قهوه در شرکت نیسان شرق ، شیشه‌ای ۳۳۰ سی‌سی در تمام طعم‌ها به جز قهوه در شرکت ساسان تولید و عرضه می‌شود.